MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Ski Centrum Malá Lučivná


Na wschodnim krańcu Małej Fatry rozciągają się tereny idealne dla narciarstwa.

Dogodny dojazd dla Polaków zapewnia położenie głównej drogi biegnącej z Dolnego Kubina do Martina:
  • Turyści z południowych krańców Polski mogą przekroczyć granicę w Korbielowie. Następnie na południe drogą nr 521 do Namiestowa (Námestovo), po skręceniu w lewo na długi most ponad zatoką Jeziora Orawskiego i dalej drogą nr 520 dojedzie się do Twardoszyna (Tvrdošín). Następnie należy skręcić w lewo na główną drogą nr 59 (E 77) w kierunku Dolnego Kubina.

  • Przejście graniczne w Chochołowie to dobry punkt wyjazdowy dla turystów z Zakopanego. Drogą nr 520 na zachód dojeżdżamy do Trsteny. W ten sposób dotrzemy do głównej szosy nr 59 (E 77). Skręcając w lewo w kierunku Dolnego Kubina dotrzemy do wyznaczonego celu, jakim jest Ski Centrum Malá Lučivná.

Trasy dla początkujących i profesjonalnych narciarzy tworzą łączną długość dochodzącą do 4 kilometrów, z czego część jest sztucznie naśnieżana. Ci ostatni, mogą skorzystać ze szlaku prowadzącego wzdłuż kolejki krzesełkowej. Jest on dość stromy i wymaga mistrzowskich umiejętności. Trasy dla zaawansowanych ulokowane są wzdłuż wyciągów.

W pobliżu hotelu, oraz na górze Magury zgrupowane są wyciągi. Najlepszym transportem jest kolejka linowa, łącząca stację górna z dolną. 


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl