MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Snowland Valcianska dolina


Wybudowany w architektonicznie nowoczesnym stylu, ośrodek narciarski Snowland Valcianska dolina kusi atrakcjami

Centrum sportowo – rekreacyjne mieści się na podnóżu Luczanskiej części pogórza Mała Fatra w Walczanskiej Dolinie. Najbliższe miasto znajduje się w odległości 12 kilometrów. To miejscowość Martin.

3022Ulokowanie ośrodka na północno – wschodnich zboczach daje gwarancję jeżdżenia na nartach przez cały okres, od grudnia do końca marca. W przypadku braku naturalnego śniegu, dokonuje się sztucznego zaśnieżania.

 

5665


Zbocza położone są na wysokości od 510 do 830 m. Całkowita długość tras wynosi 4 700 metrów, a tworzy je 6 nartostrad o różnym stopniu trudności. Dzieci oraz dorośli, którzy nigdy nie mieli do czynienia z nartami, mogą w tym ośrodku stawiać pierwsze kroki. Instruktorzy służą fachową pomocą i poradą. W godzinach wieczornych możliwe jest nartowanie i jeżdżenie snowboardem, dzięki oświetlaniu terenu.

Nowoczesny 4-siodełkowy wyciąg krzesełkowy o długości 1 320m do wysokości aż 330m n.p.m. obsługuje klientów Snowlandu. Dla początkujących narcistów przeznaczony jest mini wyciąg.

3023Rarytasem ośrodka jest naturalne lodowisko czynne w miesiącach zimowych. Darmowa jazda na łyżwach tylko dla klientów centrum turystycznego. Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, kijów hokejów, czy innych przedmiotów niezbędnych do dobrej zabawy na lodowisku.


Ośrodek Snowland dostosowany jest do potrzeb wszystkich członków rodziny. Dlatego z myślą o najmłodszych turystach zostało przygotowane boisko. Dzieci zabawiane są dmuchanym bałwanem oraz Yetim. Atrakcja ta jest dostępna w weekendy i ferie zimowe.

 

 
5664

 


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl