MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Meander Skipark Oravice


Zapraszamy do wyjątkowej stacji narciarskiej Meander Skipark.

Meander Skipark Oravice jest jedyną w Tatrach i okolicy stacją narciarską, która oferuje genialne połączenie zimowego, białego szaleństwa z relaksem w wodach geotermalnych.

Meander Skipark polożony jest 15 km od przejścia granicznego w Chochołowie, 20 km od przejścia granicznego w Chyżnem, ok. 30 km od Zakopanego, ok. 60 km od przejścia granicznego w Korbielowie i ok. 110 km od Krakowa. 

Od 2008 r. Meander Skipark udostępnia nowe wyciągi, nowe, długie trasy zjazdowe, trasy biegowe, SNOWPARK oraz MAŁY RAJ dla najmłodszych. Wszystkie te tereny są dostępne bez dodatkowych opłat. 

W ofercie są: szybkie wyciągi, szerokie, bardzo dobrze utrzymane, sztucznie dośnieżane trasy o różnym stopniu trudności, które zadowolą każdego narciarza i snowboardzistę. O Państwa bezpieczeństwo troszczy się TOPR I Horska Slużba.

Stacja narciarska Meander Skipark Oravice jest również wyjątkowa dla grup, szkół narciarskich i klubów: w snowparku wydzielona jest część freestyle, cross i slalom. Wygrodzona część slalomowa będzie stale udostępniona do treningu na bramkach, dla wszystkich chętnych, zwłaszcza dla grup – klubów, szkół, kursów narciarskich, zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów. Trasy crossu i freestylu można, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, wynająć na treningi lub zawody dla szkół, firm, klubów, itp.

 

Tylko tu znajduje się najszybsza, i jedyna kolej z podgrzewanymi krzesełkami w okolicy.


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl