MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

PARK SNOW Wysokie Tatry


Przyjedź i puść wodze fantazji w PARKu SNOW Vysoké Tatry!

Przygotowane są dla Państwa fantastyczne warunki narciarskie z trasami do slalomu, zjazdu, narciarstwa biegowego oraz coraz bardziej popularnego snowboardingu - z usługami o najwyższym standardzie. W naszym ośrodku Park Snow Wysokie Tatry możecie skorzystać z następujących usług: wypożyczalni nart, snowboardów, ski-serwisów oraz szkół i szkółek narciarskich.  

 

5584

 

Do dyspozycji narciarzy mamy ponad 12 km utrzymywanych tras narciarskich z których ponad 7 km jest sztucznie naśnieżanych. Na pewno Państwo chociaż raz skusicie się na wzruszającą nocna jazdę na nartach czy na widok zaśnieżonych szczytów Tatr z lotu ptaka podczas uprawiania paraglidingu. Jeżeli kochacie snowboard-adrenalin, oddajemy Wam do dyspozycji unikatowe miejsca idealne do uprawiania freeridingu, jumpingu z dużą ilością railów i innych przeszkód. To na pewno nie wszystkie atrakcje, które na Was czyhają...

 

5585

 

Ośrodek narciarski oferuje miłośnikom narciarstwa maksymalny komfort również dzięki nowoczesnej 4-osobowej kanapie Poma Phoenix z przepustowością aż 1600 osób/godz. Narciarzy z dolnej stacji kolejki do stacji na Solnisku wywiezie do 7 minut. Razem z 3-osobową kolejką krzesełkową i wyciągami łączna przepustowość ośrodka wynosi około 4700 narciarzy za godzinę. Wyciąg Poma H 130 usytuowany po lewej stronie Interski wywiezie narciarzy aż na stoki Soliska, gdzie się decydują czy pojadą dolna trasą Soliska -Esíčko, albo zjada przez tzw. Łącznik z powrotem na Interski.

 

 

 

5586

 

 

Każdy klient przyjeżdżający do ośrodka Park Snow Wysokie Tatry w celu poszukiwania wyjątkowych narciarskich przeżyć lub dodatkowych atrakcji ma możliwość wyboru z szerokiej skali różnorakich ofert według własnego życzenia:

- Snowrafting

- Snow Paragliding

- Psie zaprzęgi

Szczegóły na www.parksnow.sk/tatry


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl