MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Snowparadise Veľká Rača


Pięciogwiazdkowy ośrodek dostosowany do potrzeb i wymagań każdego narciarza.

 

Miłośnicy sportów zimowych i turystyki górskiej znajdą tu coś dla siebie. Na trasach zjazdowych o łącznej długości 14 km, można podziwiać piękno przyrody słowackiej. Dla wyczynowych miłośników nart zostało przygotowanych 10 tras biegowych na Szlaku Zdrowia.

2974


Wyciągi znajdują się w Dedovce (Dedovka), Margusku (Marguska) i Lalikach (Laliky). Dwie kolejki 4-krzesełkowe oraz jedna 6-krzesełkowa pomagają turystom w dotarciu na stok. Do transportu służą również 3 wyciągi orczykowe. Biorąc pod uwagę wszystkie sposoby transportu, na godzinę zostaje obsłużonych 9 700 osób.
 
Atrakcją ośrodka jest tor bobslejowy. Przez cały rok jest do dyspozycji turystów. Ponadto z Krakowa i Katowic kursują skibusy, przywożące chętnych na białe szaleństwo do ośrodka.
 
2975


W przypadku nieodpowiednich warunków atmosferycznych i braku śniegu, stoki są specjalnie naśnieżne. Wszystkie trasy mogą być pokryte śniegiem w ciągu 10 dni. Dlatego brak naturalnego śniegu nie jest przeszkoda w uprawianiu ulubionego sportu.

Velka Rača jest czynna w godzinach 8.30 – 16.00, od 1 grudnia do ostatniego dnia kwietnia. Ponieważ część trasy jest oświetlona, turyści mogą również skorzystać ze zjazdów wieczorową porą, tj. między 17.30 a 21.00.

3483


Centrum narciarskie Velka Rača gwarantuje swoim klientom bezpieczeństwo i komfort podczas szusowania na śniegu.

 

5604

MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl