MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Ski centrum Strednica


Ośrodek narciarski STREDNICA (1020 m n.p.m.) znajduje sie w górskiej miejscowości ZDIAR.

Ski centrum STREDNICA znajduje sie na wysokości 1020 m n.p.m. w typowej górskiej miejscowości Zdiar, która jest znana miejscowością turystyczną. Ośrodek ma przepiękne położenie, u podnóża Zdiarskiej Widly i Hawrania, a panorama Tatr Bielskich rozciąga się tu z każdego zakątka. Strednica jest położona tuż przy głównej drodze z granicy w Łysej Polanie (15 km) czy też Jurgowie (6 km), przy wjeździe do Zdiaru. Przy ośrodku i naprzeciw niego znajduje się duży parking, a po lewej stronie jest już zjazd do wsi (w dół niewielkiej górki).

Strednica ma 9 wyciagów (talerzowe i orczykowe). Długość – 80-467 m. Max. przewyższenie – 90 m. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i skuterów snieżnych.

Wyciągi są wręcz idealne dla rodzin z dziećmi, które moga łatwo nauczyć się jazdy na nartach same lub też z instruktorem, a rozłożenie wyciagów pozwala na doglądanie swoich pociech nawet z restauracji ośrodka. Stoki nie są zbyt strome, przystosowane dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Duża przepustowość – 6.080 osób/h gwarantuje swobodną jazdę, bez kolejek.


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl