MojaSlowacja.pl


Home

Aquaparki

Narty

Jaskinie

Zamki

Mapa

Słownik

Szukaj noclegów Szukaj atrakcji
 
 
 
 
 
 

Najnowsze filmy

Taras widokowy na Łomnicy


Po zachodniej stronie Łomnicy wybudowano platformę widokową zapewniającą widoki na tatrzańskie szczyty.

Od tego lata zwiedzający Szczyt Łomnicy mogą z nowego tarasu widokowego rozkoszować się przepięknymi widokami na tatrzańskie szczyty, albo widokiem w dół, w przepaść patrząc przez przezroczyste szkło tarasu.

Stać na Łomnicy na wysokości 2634 m i mieć pod nogami przecudne dzieło matki natury to wspaniałe i pełne adrenaliny wrażenie, które z pewnością warto przeżyć. Koszt inwestycji wyniósł około 55 tys. PLN.

Jednocześnie z otwarciem tarasu widokowego udostępniony dla turystów został także Naturalny ogródek botaniczny na Łomnicy. Przy współpracy z Lasami Państwowymi Tatrzańskiego Parku Narodowego. Tworzą go 22 rośliny, które żyją w tych wysokich, niesprzyjających warunkach. Turyści mogą je podziwiać w ich naturalnym środowisku życia.

Ponadto na Łomnicy od ponad roku działa wyremontowana ekskluzywna kawiarnia Dziadek oraz do dyspozycji turystów udostępniony jest 4-osobowy apartament. To najwyżej położony apartament w Europie Środkowej. Cena za nocleg dla 4 osób z transportem na górę i z powrotem, drinkiem powitalnym, 3-daniową kolacją w kawiarni Dziadek na Łomnicy oraz śniadaniem na Skalistym Stawie wynosi 12 900 SKK (około 1400 PLN).


MojaSlowacja.pl - Zareklamuj się u nas: | Redakcja portalu: +421 54 472 2394 sk@mojaslowacja.pl | Polityka cookie

Partnerzy: noclegi.pl